Česká Gábinka a slovenský úchylák

Když dva dělají totéž, rozhodně to není totéž. Typickým příkladem je promiskuita: promiskuitní muž je kanec, žena obyčejná běhna. Zcela opačný případ však nastane, když zabrousíme do oblasti autoerotiky. Kanec se změní na úchyla a běhna na nažhavenou svůdnici.

Celkem pěkně to ilustruje Blesk.cz na případu hříšné české studentky Gábinky (nyní 17) a bezejmenného slovenského studenta (16). Oba dva školáci masturbovali ve škole a nechali se při tom natočit. Ovšem to, co jsou v případě dívky „peprné hrátky na lavici“, je u chlapce „otřesné video“. Třešničkou na dortu článku v Blesku je pak záměna slova „spolužačky“ za „spolužáci“ (viz původní článek na webu joj.sk). To se mi pak vnucuje myšlenka, jestli se jedná o pouhou neznalost slovenštiny, nebo záměrné „vylepšení“ reality. Úchylný homosexuál určitě prodává lépe než jeho stejně prezentovaný heterosexuální kolega. Ostatně, nejlepší je posoudit rozdílnou rétoriku osobně:

Hříšná slečna:

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/115240/onanujici-skolacka-skolni-porno-jen-prestupek.html

A jak to dopadlo, když „Slováci nám tolik záviděli masturbující Gábinku (17), že si pořídili vlastního onanujícího studenta (16)“:

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zahranici/136123/hnus-pri-vyucovani-student-onanoval-na-hodine.html

Jenom z legrace si představte opačnou situaci, kdy bysme se v Blesku dočetli, že „zatímco u nás řešíme deštivé studené počasí, na sousedním Slovensku mají problém zcela opačný. Teda alespoň jeden nejmenovaný student (16), který nevydržel erotické dusno a při přímo při vyučování musel ulevit svým hormonům. Jeho erotické hrátky natočili spolužáci a umístili na internet…“ Nemyslitelné, že?

P.S. : Podle jiného zdroje „sa však nepotvrdili informácie, že by žiak fyzicky obťažoval alebo obchytkával študentky.“ Jeho prohlášení, že se nejednalo o sázku a netuší, že ho při tom někdo natáčel, mi přijde poněkud… jakoby čtverečky?

Gábinka (16) se čtverečkem :

Student (16) bez čtverečku (ilustrační foto):

Student (16) se čtvercem (video je tak otřesné, že vám ho nemůžeme ukázat):

Student (16) se čtverečkem:

Reklamy

Vlastnosti: , , , , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: